מדפסות slm

פורסם ב: כללי | 0

הדפסת מתכת – מה זה אומר?

אם אתם מתעניינים בדרך אשר באמצעותה ניתן להדפיס מוצרים ממתכת –  חשוב שתבינו כיצד ניתן לעשות זאת וחשוב מכל שתכירו את עולם ההדפסות התלת מימדיות.

אז מהי הדפסת תלת מימד? מהן מדפסות slm ומי מספק הדפסות מתכת? כל מה שצריך לדעת בהמשך.

לפני הכל – מה זה הדפסה תלת מימדית?

הדפסה מסוג זה מאפשרת להדפיס מגוון אובייקטים בשיטת שכבות, כאשר השיטה מיושמת באמצעות מדפסות תלת מימדיות. הדפסה תלת מימדית נעשית באמצעות טכנולוגיה אשר עוסקת ביצירת פולימרים שנבנים שכבה אחר שכבה, מה שיוצר דגמים סופיים מוחשיים ותלת מימדים עשויים חומרים שונים ביניהם: גבס, ניר, מתכת, פלסטיק, גומי, בד ועוד.

את הדגמים  מתכנים באמצעות תוכנה מיוחדת בשם תב"ם אשר מסייעת לתכנן את המודל, לבחור את גודלו, את החומרים שממנו הוא יהיה עשוי ואת צבע המודל. לבסוף לאחר שלל התהליכים ניתן ליהנות ממודל מוחשי וגם להעביר את תכניות המודל את אנשים אחרים שיש להם מדפסת תלת מימדית

אז כיצד ניתן לבצע הדפסה של מתכת?

אחת הדרכים ליוצר אלמנטים מודפסים ממתכת היא באמצעות ומדפסות slm addiative. מדפסות מסוג זה מאפשרות פעולה של התכה בעזרת לייזר סלקטיבי אשר מאפשר התכה של שכבות האלמנט על ידי קרן לייזר שמסייעת להדפיס את האובייקט. תהליכי ההדפסה באמצעות מדפסות slm הן תהליכי שיוצרים מדפסת תלת מימדית, מתכת שיוצאת מהמדפסת והדפסת כל אלמנט באמצעות הזרמה של גז אינרטי אל תא סגור ומרוקן שבו נוצר האובייקט.

באמצעות ההדפסה נוצרת תוצאה של יצירת חלקי מתכת תלת מימדיים מוכנים לשימוש, הדגמה ועבודה תוך שאת תכניות ההדפסה ניתן להעביר לכל ארגון, חלל ייצור או עסק.

אז אם אתם רוצים ליהנות מהטכנולוגיה החדשה של יצירת אלמנטים בעזרת מדפסת תלת מימד, מתכת, או כל חומר אחר – זה הזמן לבחון מדפסות slm וslm addiative .

כדי לקבל פרטים וייעוץ בנוגע להדפסת מתכת יש ליצור קשר עם המומחים בהדפסת מתכת כאן או ליצור קשר בטלפון: 052-255-4249 למענה לכל שאלה.

 

השאר תגובה