מדפסת תלת מימד השוואת מחירים

פורסם ב: כללי | 2

כמה עולות מדפסות איכותיות?

אם אתם רוצים ליהנות ממדפסת איכותית ולהפיק בה מגוון עבודות, מסמכים, יצירות, עיצובים ושלל הדפסות – חשוב שתדעו כי כיום באמצעות מדפסת תלת מימד, מחיר המדפסת שווה את האיכות שהיא מאפשרת.

כיום ישנן מגוון מדפסות תלת ממדיות ביניהן: מדפסת ראש אחת ומדפסות שני ראשים המאפשרות איכות הדפסה מעולה לכל מטרה. אבל כיצד בוחרים את המדפסת האיכותית אך גם כזאת אשר המחיר שלה אינו גבוה במיוחד. כמה טיפים לבחירה בהמשך.

בחירת מדפסת איכותית

כאשר אתם בוחרים מדפסת תלת מימד יש לשים לב לכמה דגשים בבחירה:

רזולוציה גבוהה – שימו לב כי המדפסת מדפיסה מסמכים וכל דף ברזולוציה גבוהה של עד 5 מקרון.

הדפסת חומרים מסוגים שונים – וודאו כי המדפסת מתאימה גם להדפסה של חומרים שונים מסוגים שונים, כמו למשל הדפסת חומרים קשיחים, וחלקים שמתאימים אף לתבניות יצירה ועיצוב, וכאלה בהתאמה אישית.

שליטה מלאה – חשוב לבחור מדפסת תלת מימד שמאפשרת שליטה מלאה דרך האינטרנט.

מיכל גמיש – בחרו מדפסת תלת מידי אשר יש לה מיכל גמיש שמאפשרת שימוש בדיו ממגוון חברות וכזאת שאינה מגבילה אתכם בבחירת הדיו.

הדפסה מהירה – כאשר אתם מבצעים הדפסה חשוב שהיא תהיה מהירה. לכן יש לבחור מדפסת תלת מימד, בעלת יכולת הדפסה מהירה ויעילה.

אז מהו מחיר מדפסת תלת מימד?

לשאלה כמה עולה מדפסת תלת מימד ישנן כמה תשובות שכן מדפסות נמכרות במחירים שונים וזאת בהתאם לאיכות המדפסת, היצרן והיכולות שלה.

כיום בכל הנוגע לסכום של מדפסת תלת מימד, מחיר ממוצע נע בין כמה אלפי שקלים, כאשר מדפסת פשוטה יכולה לעלות 10,000 שקלים, בעוד שמדפסת סופר איכותית יכולה להגיע למחיר של 22,000 אלף שקלים.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? צרו קשר עם המומחים: 052-255-4249 או בחרו מדפסת באתר: https://3deimention.co.il/?v=88588bacf0da

2 תגובות

 1. הילה

  מתענינת במדפסת תלת מימד לתחביב ליצירת דגמים של מטוסים ותכשיטים וצעצועים

  • שלום הילה,
   תוכלי להתרשם מסוגי המדפסות אצלנו באתר,וכן ליצור קשר דרך בטלפון 0775412153

   בברכה

השאר תגובה