סורק לייזר תלת מימד

פורסם ב: כללי | 0

מוצרים חדשים בתעשייה ובייצור

בשנים האחרונות נוספת כמה וכמה מוצרים חדשים בתחומי התעשייה, הייצור ואפילו בתחומי האומנות. מוצרים אלה מושתתים על טכנולוגיות ייחודיות ומתקדמות אשר מאפשרות פתרונות מעולים לבעלי חברות, מפעלי ייצור, ארגונים ועסקים, כמו גם לאנשים אשר עוסקים בתחומי האומנות המסחרית והאומנות באופן כללי.

כיום ישנם שני מוצרים מרכזיים שכדאי להכיר ביניהם: סורק לייזר תלת מימד ומדפסת תלת מימד. אבל מה התכונות של כל מוצר ולמה הם משמשים?

סורק לייזר תלת מימד – סורקי לייזר תלת ממדים הם סורקים המיוצרים על פי טכנולוגיה חדשנית אשר מאפשרת בזמן הסריקה להפוך אלמנטים ממוחשבים לאובייקטים קיימים בתלת מימד.

הטכנולוגיה אשר באמצעותה מופעל הסורק בנויה על נתונים גאומטריים שמתקבלים לסורק אשר מבצע סריקה חכמה של האובייקט שמופעלת על ידי קרני לייזר. לאחר מכן מתבצעת הדפסה תלת מימדית של מגוון אלמנטים עשויי נייר, גבס, מתכת, פלסטיק ועוד.

באמצעות סורק זה ניתן לסרוק ולהדפיס אובייקטים וליהנות ממוצר מוחשי שהודפס בטכנולוגיית תלת מימד.

מדפסת תלת מימד – מדפסת מסוג זה הינה מוצר שניתן לתפעל עם או בלי סורק תלת מימד, כאשר המדפסת פועלת בטכנולוגיה ייחודית אשר באמצעותה ניתן לסרוק על ידי קרני לייזר והדפסה בשכבות אלמנטים מוחשיים בתלת מימד. הסורק והמדפסת מאפשרים יחד עבודה על מגוון אלמנטים ומוצרים בעת ובעונה אחת.

אז למה משמשים סורק תלת לייזר תלת מימד ומדפסת תלת מימד?

סורק מסוג זה ומדפסת תלת מימד הינם מוצרים אשר משמשים רבים בתעשייה ובייצור כמו גם בתחומי האומנות. באמצעות מכשירים אלה יכולים רבים ליהנות מטכנולוגיה חדשנית בתחומי הרפואה, המחקר, הפיתוח, ההנדסה, בקרת האיכות ועוד. המדפסת והסורק מאפשרים יחדיו תיעוד דיגיטאלי של כלל אלמנטים תוך היכולת ליהנות מעיצוב מוצרים ופיתוח מתקדם של אלמנטים ומוצרים

זקוקים לסורק או מדפסת? תנו לנו אפשרות להתאים לכם את המוצרים הנכונים ביותר עבורכם. 3deimention מתאימה מדפסות וסורקים למגוון מפעלים, ארגונים ועסקים. אנו מספקים את המדפסות והסורקים הטובים ביותר, תוך הענקת שירותי הדפסה. לפרטים צרו קשר: 052-255-4249 או היכנסו לקישור הבא: https://3deimention.co.il/?v=88588bacf0da

השאר תגובה