עיצוב תלת מימד

פורסם ב: כללי | 0

כיצד מתבצע עיצוב בתלת מימד?

אם אתם סטודנטים, אמנים, בעלי עסקים, יצרנים, תעשיינים, חוקרים או אנשים שעוסקים בעיצוב מכל סוג – חשוב שתדעו כי אחת הדרכים לעצב אלמנטים בצורה מופלאה ואף להעביר את אותם אלמנטים אל גופים שונים במהירות, היא באמצעות עיצוב תלת מימד.

עיצוב תלת מימדי הוא כזה שמקנה לנו את היכולת ליהנות מאובייקטים מוחשים שניתן לעצב ולראות כאשר הם מודפסים במדפסת תלת מימד או נסרקים באמצעות סורק.

עיצוב מסוג זה מאפשר בניית שלל אובייקטים ביניהם: תבניות לתכשיטים, מודלים בגדלים שונים, פסלים, מסכות, מוצרים מנייר, גבס, פלסטיק, חוטים,ממתכת, מוצרי בד ושלל מוצרים המודפסים בשיטה של עיצוב תלת מימד.

אבל כיצד פועלת הטכנולוגיה אשר מאפשרת עיצוב שכזה?

כיום עיצוב תלת מימדי נעשה בעיקר באמצעות מדפסות תלת מימד. באמצעות המדפסות המתקדמות ניתן לתכנן אובייקטים במחשב, לבנות אותם, להחליט מה יהיה גודלם וצורתם ולאחר מכן לבצע הדפסה של האובייקטים במדפסת תלת מימד.

המדפסת הפועלת באמצעות טכנולוגיה של סריקה ולייזר ייחודיות מאפשרת בניית מודלים שונים מתלת מימד תוך שימוש בשיטת הדפסה של שכבות. בכך ניתן להדפיס ולעצב שלל אובייקטים בתלת מימד.

למי מתאים עיצוב מסוג זה?

עיצוב תלת מימדי היא טכניקה שמשתמשים בה רבים בעיקר כאשר רוצים להמחיש מראה של מוצר או אלמנט שרוצים לחוש ולקבל. בעיצוב תלת מימד משמשים מהנסים, אדריכלים, מעצבים, אמנים, מנהלי ייצור, מתכנתים, אנשים בעולם הרפואה, ההנדסה ועוד. כאשר באמצעות עיצוב כזה ניתן גם לייצר כל אלמנט וגם לבעיר אינפורמציה מארגון אחד לאחר וזאת באמצעות שליחת תכניות של האלמנטים השונים.

כיצד מעצבים?

כיום ישנן מגוון חנויות הדפסה אשר מספקות מדפסות תלת מימד בזמן באמצעותן ניתן לבצע את כלל עבודות העיצוב בתלת מימד שנעשות באמצעות הדפסה וסריקה של תכניות עיצוב.

רוצים לקבל עוד פרטים על עיצוב בתלת מימד? צרו קשר כאן עם המומחים שלנו ותוכלו ליהנות מייעוץ ומידע. עוד ניתן ליצור קשר בטלפון: 052-255-4249 ואנו נענה על כל שאלה.

השאר תגובה