חזור אל Shining3D

סורק תלת מימד Einscan-pro

סורק תלת מימד כולל מצלמת צבע

מק"ט: einscan-pro קטגוריות: ,

תיאור

הכירו את  Shining3D EinScan Pro+ , הדור הבא של סורקי 3D מקצועיים. לסורק 3D זה רזולוציה ודיוק מהגבוהות בקטגוריה זו. יכולות סריקה ידנית באותן איכויות

 

ה EinScan-Pro + היא גרסה משופרת והמוכחת היטב של ה EinScan-Pro. זהו סורק בעל 3 תכונות במכשיר אחד,  עם מצבי סריקה מרובים ומספק סריקה פשוטה ומהירה עם תנוחת כף יד נוחה. למוצר החדש EinScan-Pro + יש פלט אור גבוה יותר, שטח לכידה גדול ומהירות לכידה גבוה יותר מקודמו

הסורק תלת מימד כולל את החידושים הבאים:

 

  1. מצב סריקה כף יד High Definition (כף יד HD סריקה) – מאמצת טכנולוגיה קניינית בינלאומית חדשה, השגת שילוב מושלם של מהירות סריקה 3D ופרטים ברזולוציה גבוהה.
  2. טווח הסריקה של מסגרת אחת הוגדל ב 1.6 פעמים, כדי להציע שיפור במהירות הסריקה, במצב סריקה כף יד.
  3. מודול הסריקה האופציונלי החדש של R² (Rapid Registration) מתווספת כעת למצב הסריקה המהירה (כף יד מהירה) (Handheld Rapid Scan), ובכך מאפשרת סריקה של גופים גדולים.

 

התכונות העיקריות כוללות –

 

  1. מהירויות סריקה גבוהות

 

EinScan-Pro + מציע מצב משוכלל HDscanning כף יד על ידי יישום ושימוש אסטרטגיה קו סריקה אינטנסיבית. מאפשר ללכוד 100 שורות בסריקה בודדת. מהירות הסריקה תחת מצב HD כף יד הוגדל ל 550,000 נקודות / שנייה.

 

  1. טווח סריקה מוגדל

 

ה- EinScan-Pro + מכייל מחדש את טווח הסריקה באמצעות טווח סריקה חד-צדדי בגודל 300 x 170 מ"מ (11.8 x 6.69 אינץ '). השטח של סריקה מסגרת אחת הוגדל ב 1.6 פעמים. מהירות הסריקה הניידת, עבור עצמים גדולים, עלתה במידה ניכרת. סריקה של עצמים בגודל גדול באמצעות EinScan-Pro + עכשיו יעיל יותר.

 

  1. רישום מהיר (R²) סריקה אופטית

 

R² הוא מודול החדש שנוסף במצב סריקה מהירה של כף היד של EinScan-Pro. תכונה חדשה לזהות וליישר נקודות התייחסות נוספה. מאז הוא מיועד לשמש עם אובייקטים בגודל גדול, עם תכונות גיאומטריות מעטות, אפילו חפצים שטוחים ללא כל המאפיינים גיאומטריים יכולים בקלות להיות סרוקים. מידע של משטחים של חפצים ניתן גם להשיג בצבע. הוא מספק חוויית הפעלה מהירה ומהירה תוך הבטחת דיוק סריקה.

 

 

אספקה תוך 14 ימי עבודה

נתונים טכניים :

 

 

מידע נוסף

משקל 5 kg
מידות 36 × 31 × 18 cm

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.